Warning: Use of undefined constant videoseo - assumed 'videoseo' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/vhosts/klinik43.com/httpdocs/inc/header.php on line 78

Warning: Illegal string offset 'seotitle' in /var/www/vhosts/klinik43.com/httpdocs/inc/header.php on line 78
Diş Ayrıklığı | Klinik 43

Diş Ayrıklığı

Diş Ayrıklığı

Gönderi Klinik43 tarafından paylaşılmıştır.

Günümüzde ayrık diş sorunu estetik diş hekimliği ile ortadan kaldırılmış durumdadır. Estetik diş hekimliği lamine porselen tedavisi ile ön dişlerde bulunan ayrıklığı kişiye hastaya güzel bir gülüş tasarımı ile uygulamaktadır.

Ayrık diş tedavisi estetik diş hekimliği alanına girer. Ancak dişlerde bulunan ayrıklık ağzın diğer bölgelerine doğru yayılıyorsa o zaman diş teli takılarak yani ortodontik tedavi ile ayrık diş sorunundan kurtulmak mümkündür. Dişlerin genel anlamda ayrık olması yalnızca estetik açıdan değil aynı zamanda ağız yapısını bozan bir durumdur. Dolayısıyla tedavi edilmesi gerekir.

Lamine Diş Nasıl Yapılır

Lamine diş tedavisi estetik diş hekimliği alanına giren genellikle ön dişlere uygulanan bir tedavidir. Yaprak inceliğindeki porselenlerin dişin dış yüzeyini fazla aşındırmadan yapıştırılması ile oluşturulan tedavi aynı zamanda estetik gülüş tasarımı verilerek tedavi edilmektedir.