Warning: Use of undefined constant videoseo - assumed 'videoseo' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/vhosts/klinik43.com/httpdocs/inc/header.php on line 78

Warning: Illegal string offset 'seotitle' in /var/www/vhosts/klinik43.com/httpdocs/inc/header.php on line 78
İmplant Fiyatları Neye Göre Belirlenir? | Klinik43

İmplant Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

İmplant Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Gönderi Klinik43 tarafından paylaşılmıştır.

İmplant tedavisi çene cerrahisi alanına giren teferruatlı ve geniş kapsamlı bir tedavidir. Genellikle çok maliyeti yüksek bir tedavi olarak bilinse de kullanılan materyalin markası ve kalitesi hastanın implant dişlerini uzun vadeli kullanması bütün bunlar düşünüldüğünde implant tedavisi maliyeti yüksek bir tedavi değildir.

İmplant tedavisi yaptıran hasta çok istisnai durumlar olmadıkça diş hekimine diş tedavisi için gelmez. Ancak implant tedavisi yaptıran hastaların belli aralıklarla diş hekimine kontrol amaçlı gelmeleri gerekir.

İmplant Tedavisinde Fiyatları Belirleyen Kriterler Nelerdir?

İmplant tedavisinin tek bir fiyatının olması düşünülemez. Kaç adet implant vidasının çıkılacağı implantın üzerine yapılacak olan porselenin kalitesi hangi madde materyali kullanılacağı ve implant markasının ne olacağı gibi bir çok kriter implant tedavisi fiyatlarını etkilemektedir.